Despre Club

PROGRAM ANTRENAMENTE:

Incepători : luni, miercuri si vineri intre orele 17:00 – 18:30
Avansati : luni, miercuri, vineri intre orele 18:00 – 20:30

Locatie sala: in incinta gradinitei din localitatea Voiniceni, pana la finalizarea constructiei dojo-ului samurailor.

PALMARESUL CLUBULUI:

Hall of fame :

1. Gliga Paula Doinita

DSC_0052 (2)

– 2017 –
1. CAMPIOANA NATIONALA CADETI – 57 kg
2. CAMPIOANA NATIONALA TINERET – 57 kg
3. VICECAMPIOANA NATIONALA SENIORI – 57 kg
4. Medalie de argint la Cupa Europeana Cadeti Ploiesti
5. Medalie de bronz la Cupa Europeana Cadeti Zagreb
6. Medalie de bronz Campionatul National Juniori – 57 kg
7. Locul 5 la Cupa Europeana Cadeti Teplice
8. Locul 5 la Cupa Europeana Cadeti Bielsko Biala
 – 2016 –
1. Locul 3 Campionatul National Cadeti U18 – 57 kg
2. CAMPIOANA NATIONALA SENIORI – 57 kg
3. Locul 2 Campionatul National Tineret U23 – 57 kg
4. Locul 2 Campionatul National Seniori Ne waza – 63 kg
5. Locul 2 Cupa Romaniei Seniori – 57 kg
6. Locul V Cupa Europeana Cadeti Cluj Napoca
7. Campioana Nationala Echipe U21 – Baia Mare
8. Locul 3 la Campionatul National U23 Ne waza – 63 kg
9. Locul 7 la Campionatul European de Judo Cadeti – Finlanda
 – 2015 –
1. Campioana nationala individual U18 – 52 kg
2. Vicecampioana nationala individual U21 – 52 kg
3. Campioana nationala individual U16 – 52 kg
4. Campioana nationala ne waza U16 – 57 kg
5. Campioana nationala pe echipe U16
6. Campioana nationala pe echipe U18
7. Campioana nationala pe echipe U23
8. Locul 5 Campionatul National de Seniori – Cluj Napoca
9. Locul 7 Cupa Europeana de Cadeti Teplice – Cehia
10. Locul 9 Cupa Europeana de Cadeti Cluj Napoca – Romania
11. Locul 3 Campionatul Balcanic de Cadeti Craiova – Romania
12. Locul 3 Campionatul National ne waza U18 – Ploiesti
13. Locul 9 Campionatul European de Cadeti Sofia – Bulgaria
  – 2014 –
1. Campioana nationala individual U16 – 48 kg
2. Campioana nationala echipe U16
3. Membra a Centrului Olimpic de Judo – Cluj Napoca
4. Vicecampioana nationala ne waza U16
– 2013 –
1. Campioana nationala individual ne waza
2. Vicecampioana nationala individual U15 – 44 kg
3. Vicecampioana nationala echipe U15
4. Locul 5 la Balcaniada din Turcia U15
2012 –
1. Campioana nationala individual U13 – 36 kg
2. Campioana nationala echipe U13
3. Vicecampioana nationala individual ne waza
– 2011 –
1. Vicecampioana nationala echipe U13
 

2. Gliga Laurentiu David

DSC_2532
 – 2015
1. Campion National U10 – 34 kg, tachi waza
– 2016
2. Campion National U11 – 38 kg tachi waza
3. Campion National U11 – 42 kg ne waza
– 2017 –
 4. Campion National U12 – 42 kg ne waza
– 2018 –
5. Campion national U13 – 46 kg tachi waza
6. Bronz Campionatul Balcanic de Judo U13 – 46 kg, Grecia
7. Bronz Campionatul National de Judo Ne waza U13 – 42 kg
– 2019 –
8. Vicecampion national U14 – 50 kg tachi waza
9. Campion national U15 – 46 kg – tachi waza
10. Campion Balcanic U15 – 46 kg – tachi waza
11. Campion National U14 – 46 kg – ne waza

3. Moldovan Raluca

DSC_6420
– 2016
1. Campioana Nationala U10 – 32 kg
– 2017
2. Vicecampioana Nationala U11 – 32 kg

 

 
 

 

 

 

4. Gliga Ana Carla

DSC_1463

– 2018
1. Vicecampioana nationala U11, 29 kg
2. Bronz Campionatul National de Judo Ne waza U11 – 29 kg
 
 
 

 

 

 

 

5. Tamas David

DSC_0155

  – 2015
1. Campion National U10 – 30 kg

 

 

 

 

6. Pacurar Stefan

Pacurar Stefan
 
 
– 2013 –
1. Campion national individual U13 – 27 kg
2. Selectionat in Centrul National de Pregatire U13

 

 

 

7. Bucsi Darius

DSC_0073
 
 
– 2015
1. Vicecampion National U11 – 50 kg
– 2016
2. Bronz Campionatul National U12 – 50 kg
 
 
 

8. Manaila Alexandra Beatrice

lola judoka
  
 
 – 2012 –
1. Bronz Finala Campionatului National individual SENIORI, 63 kg
2. Selectionata in Centrul de Pregatire Deva
 
 
 
 

 9. Comes Alex

Comes Alex
 
 
 
– 2014 –
1. Bronz Finala Campionatului National de Judo individual U15, 34 kg
– 2011 –
2. Bronz  Finala Campiontului National de Judo individual U13, 27 kg
 
 
 

10. Lacatus Darius

DSC_6171
  
 
  – 2016 –
1. Bronz  Finala Campiontului National de Judo individual U13, 34 kg
2. Bronz Finala Campionatului National de Judo individual ne waza U13, 34 kg
2017 –
 3. Argint Finala Campionatului National de Judo individual ne waza U14, 38 kg
 

11. Bardosi Maria Alexandra

DSC_4735

– 2017 –
1. Bronz  Finala Campiontului National de Judo individual U10, 26 kg
 
 
 
 
 
 
 

12. Roman Eduard

edu

 
 
 
 
 
– 2017 –
1. Bronz  Finala Campiontului National de Judo individual U10, 22 kg
 
 
 
 
 
 
 

 

Rezultate la diverse competitii

Anul 2019

– Turneul International de Judo Muresul CIS GAZ – 19.10.2019

– Gliga Ana Carla, locul 1, U11, 36 Kg

– Gliga David, locul 1, U15, 50 Kg

– Finala Campionatului National de Judo U14 – 12.10.2019

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U14, 46 Kg – CAMPION NATIONAL

– Cupa Vinkovci – Croatia – 28.09.2019

– Gliga Ana Carla, locul 1, U12, 36 Kg

– Gliga David, locul 1, U14, 46 Kg

– Cupa Bucharest Open – 21.09.2019

– Gliga Ana Carla, locul 1, U13, 32 Kg

– Cupa Panther Bijeljina – 14.09.2019 Republika Srpska

– Gliga Ana Carla, locul 1, U13, 34 Kg

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U15, 50 Kg

– Campionatul Balcanic de Judo U15 – 15.06.2019 Macedonia

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U15, 46 Kg – CAMPION BALCANIC

– Finala Campionatului National de Judo U15 – 25.05.2019

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U15, 46 Kg – CAMPION NATIONAL

– Cupa Molekula – Miercurea Ciuc – 18.05.2019

– Gliga Ana, locul 1, U12, 32 Kg

– Laszlo Zalan, locul 2, U13, 34 Kg

– Murzea David, locul 3, U10, 25 Kg

– Maier Daniel, locul 3, U9, 38 Kg

– Cupa Nordului – Baia Mare – 12.05.2019

– Gliga Ana, locul 1, U12, 32 Kg

– Gliga Ana, locul 1, U12, 36 Kg

– Gliga David, locul 1, U15, 46 Kg

– Laszlo Zalan, locul 1, U13, 34 Kg

– Bucsi Darius, locul 2, U15, +73 Kg

– Cupa Olimpikus – Bors – 11.05.2019

– Rotaru Darius, locul 1, U13, 30 Kg

– Laszlo Zalan, locul 1, U13, 34 Kg

– Maier Daniel, locul 2, U11, 38 Kg

– Vas Angelo, locul 3, U13, 42 Kg

– Stan Dragos, locul 3, U11, 24 Kg

– Stan Cristian, locul 3, U11, 34 Kg

– Baciu Alexandru, locul 3, U11, 38 Kg

– Cupa Miados – Sibiu – 20.04.2019

– Gliga Ana Carla, locul 1, U11, 32 Kg

– Rotaru Darius, locul 3, U11, 30 Kg

– Cupa Perrey – Franta – 13.04.2019

– Gliga David, locul 3, echipe

– Cupa Santana – Arad – 06.04.2019

– Gliga Ana Carla, locul 1, U11, 32 Kg

– Gliga Ana Carla, locul 3, U13, 36 Kg

– Laszlo Zalan, locul 2, U13, 34 Kg

– Rotaru Darius, locul 3, U11, 34 Kg

– Vas Angelo, locul 3, U13, 42 Kg

– Finala Campionatului National de Judo U14 – 30.03.2019

– Gliga Laurentiu David, locul 2, U14, 50 Kg – VICECAMPION NATIONAL

– Cupa Same Polonia – 23.03.2019

– Gliga Ana, locul 1, U11, 34 Kg

– Gliga Ana, locul 3, U12, 34 Kg

– Cupa Turija Serbia – 03.03.2019

– Gliga David, locul 2, U15, 50 Kg

– Gliga Ana, locul 1, U11, 31 Kg

– Cupa Transilvaniei Cluj Napoca – 16.02.2019

– Gliga David, locul 2, U14, 50 Kg

– Lacatus Darius, locul 2, U16, 50 Kg

– Turneul International de Judo Mirela Vasilan Drobeta T Severin – 26.01.2019

– Gliga David, locul 1, U15, 46 Kg

Anul 2018

– Cupa Transilvaniei bjj Cluj Napoca – 15.12.2018

– Gliga Ana, locul 1, U11, 31 Kg

– Gliga David, locul 2, U15, 50 Kg

– Lacatus Darius, locul 3, U15, 50 Kg

– Cupa Huedin – 24.11.2018

– Gliga Ana, locul 1, U11, 29 Kg

– Rotaru Darius, locul 3, U11, 27 Kg

– Laszlo Zalan, locul 3, U11, 34 Kg

– Zahan Luca, locul 3, U11, 46 Kg

– Cupa Unio, Satu Mare – 16.11.2018

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U15, 46 Kg

– Gliga Ana, locul 1, U11, 29 Kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U15, 36 Kg

– Rotaru Darius, locul 1, U11, 27 Kg

– Zahan Luca, locul 1, U11, 42 Kg

– Memorialul Aurel Campeanu, Focsani – 10.11.2018

– Gliga Laurentiu David, locul 2, U13, 46 Kg

– Cupa Targu Secuiesc – 03.11.2018

– Gliga Laurentiu David, locul 2, U13, 46 Kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U13, 40 KG,

– Turneul International Muresul CIS GAZ, Targu Mures – 20.10.2018

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U13, 42 Kg

– Lacatus Darius, locul 1, U15, 46 KG,

– Gliga Ana Carla, locul 2, U11, 29 KG,

– Moldovan Raluca, locul 3, U13, 36 KG,

– Bucsi Darius, locul 3, U15, 66 KG,

– Finala Campionatului National de Judo Ne Waza, Ploiesti – 13.10.2018

– Gliga Laurentiu David, locul 3, U13, 42 KG

– Gliga Ana Carla, locul 3, U11, 29 KG,

– Turneul International Panthera – Bijeljina, Bosnia Hertegovina – 15.09.2018

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U13, 42 KG

– Gliga Ana Carla, locul 1, U11, 29 KG,

– Gliga Ana Carla, locul 3, U11, 32 KG,

– Zahan Luca, locul 3, U11, 42 KG

– Campionatul Balcanic U13 – Grecia – 29.07.2018

– Gliga Laurentiu David, BRONZ, U13, 46 KG

– Cupa Campionilor Echipe – Cluj Napoca – 14.07.2018

– Gliga Laurentiu David, Moldovan Raluca, Vas Angelo – locul 1, U13

– Gliga Ana, Zahan Luca – locul 3, U11

– Finala Campionat National U13 – Satu Mare – 23.06.2018

– Gliga Laurentiu David – CAMPION NATIONAL, 46 kg

– Finala Campionat National U11 – Mangalia – 08.06.2018

– Gliga Ana – VICECAMPIOANA NATIONALA, 29 kg

– Cupa Okami – Sfantu Gheorghe – 02.06.2018

– Gliga David, locul 3, U13, 46 kg

– Vas Angelo, locul 3, U11, 36 kg

– Cupa Sperantelor– Sibiu – 02.06.2018

– Moldovan Raluca, locul 3, U13, 36 kg

– Zahan Luca, locul 3, U11, 42 kg

– Cupa Lion – Lvov, Ucraina – 19.05.2018

– Gliga David, locul 2, U13, 42 kg

 – Cupa Debreceny Mihaly – Bors – 12.05.2018

– Gliga David, locul 1, U13, 42 kg

– Gliga Ana, locul 1, U11, 29 kg

– Rotaru Darius, locul 1, U11, 24 kg

– Moldovan Raluca, locul 2, U13, 36 kg

– Zahan Luca, locul 3, U11, 42 kg

– Cupa Budapesta – Ungaria – 28.04.2018

– Gliga David, locul 3, U13, 45 kg

– Cupa Molekula– Miercurea Ciuc – 21.04.2018

– Gliga David, locul 1, U13, 42 kg

– Gliga Ana, locul 2, U11, 29 kg

– Moldovan Raluca, locul 2, U13, 36 kg

– Zahan Luca, locul 3, U11, 42 kg

– Cupa Ardealul – Targu Mures – 14.04.2018

– Gliga David, locul 1, U13, 46 kg

– Gliga Ana, locul 1, U11, 29 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U13, 36 kg

– Roman Eduard, locul 1, U11, 24 kg

– Zahan Luca, locul 1, U11, 42 kg

– Judo Le Havre – Franta – 30.03.2018

– Gliga David, locul 1, echipe, U13, 42 kg

– Cupa Same – Polonia – 25.03.2018

– Gliga Ana, locul 1, U11, 27 kg

– Gliga David, locul 1, U13, 42 kg

– Cupa Miados – Sibiu – 17.03.2018

– Gliga Ana, locul 3, U11, 29 kg

– Zahan Luca, locul 2, U11, 38 kg

– Cupa Debrecen – Ungaria – 11.03.2018

– Gliga David, locul 1, U13, 45 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U12, 36 kg

– Cupa Turija – Serbia – 03.03.2018

– Gliga David, locul 2, U13, 42 kg

– Gliga Ana, locul 2, U11, 28 kg

– Nicula Paul, locul 3, U11, 30 kg

– Rotaru Darius, locul 3, U11, 25 kg

– Cupa Transilvaniei – Cluj Napoca – 17.02.2018

– Gliga David, locul 1, U13, 42 kg

– Cupa Romaniei bjj – Bucuresti – 17.02.2018

– Gliga Paula, locul 1, juvenili, 64 kg

 

Anul 2017

 

– Cupa Scoseze – Bucuresti – 17.12.2017

– Chebutiu Ioana, locul 1, U11, 32 kg

– Rotaru Darius, locul 1, U10, 24 kg

– Vas Angelo, locul 1, U11, 34 kg

– Zahan Luca, locul 1, U10, 38 kg

– Perrey Cup – Le Havre, Franta – 09.12.2017

– Gliga David, locul 1, U12, 42 kg

– Gliga Ana, locul 1, U10, 26 kg

– Gliga Ana, locul 2, U10, 32 kg

– Kid’s Cup – Brasov – 26.11.2017

– Gliga David, locul 1, U12, 42 kg

– Gliga Ana, locul 2, U10, 26 kg

– Chebutiu Ioana, locul 3, U10, 32 kg

– Turneul International de Judo “Unio” – Satu Mare – 18.11.2017

– Gliga David, locul 1, U13, 42 kg

– Gliga Ana, locul 1, U10, 27 kg

– Roman Eduard, locul 2, U11, 24 kg

– Moldovan Mihai, locul 3, U10, 42 kg

– Candea Raul, locul 3, U10, 26 kg

– Turneul International de Judo “Ilinden Cup” – Sofia, Bulgaria – 11.11.2017

– Gliga Ana, locul 1, U10, 27 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U11, 36 kg

– Moldovan Ariana, locul 2, U10, 30 kg

– Roman Eduard, locul 3, U11, 24 kg

– Turneul International de Judo “Muresul Cis Gaz” – Targu Mures – 21.10.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 42 kg

– Gliga Ana, locul 1, U9, 26 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U11, 36 kg

– Bucsi Darius, locul 3, U13, 60 kg

– Bardosi Maria, locul 3, U10, 26 kg

– Moldovan Ariana, locul 3, U9, 28 kg

– Finala Campionatului National Ne Waza – Drobeta Turnu Severin – 30.09.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 42 kg – CAMPION NATIONAL

– Lacatus Darius, locul 2, U14, 38 kg – VICECAMPION NATIONAL

– Cupa Panthera Bijeljina, Republica Srpska – 09.09.2017

– Gliga Ana Carla, locul 1, U9, 26 kg

– Cupa Tomis, Constanta, bjj – 02.07.2017

– Gliga David, locul 1, U12, 47 kg

– Gliga Ana, locul 1, U9, 26 kg

– Finala Campionatului National de Judo, U10-U11, Baia Mare – 24-25.06.2017

– Moldovan Raluca, locul 2, U11, 32 kg – VICECAMPIOANA NATIONALA

– Bardosi Maria, locul 3, U10, 26 kg

– Roman Eduard, locul 3, U10, 22 kg

– Cupa 1 Iunie, Bacau – 03.06.2017

– Gliga David, locul 2, U12, 42 kg

– Gliga Ana, locul 1, U9, 29 kg

– Moldovan Ariana, locul 1, U10, 24 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U11, 32 kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U11, 36 kg

– Bucsi Darius, locul 2, U13, 55 kg

– Cupa Sperantelor, Sibiu – 02.06.2017

– Gliga David, locul 1, U12, 42 kg

– Gliga Ana, locul 1, U9, 26 kg

– Moldovan Ariana, locul 1, U9, 24 kg

– Bardosi Maria, locul 1, U10, 26 kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U11, 32 kg

– Memorialul “Vasile Salincean”, Baia Mare – 26.05.2017

– Moldovan Ariana, locul 1, U10, 24 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U11, 32 kg

– Cupa Vipguard – 20.05.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 41 kg

– Lacatus Darius, locul 1, U14, 36 kg

– Gliga Ana Carla, locul 1, U10, 28 kg

– Cosma Samson. locul 3, master, 82 kg

– Cupa Budapesta – Budapesta, Ungaria – 30.04.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 3, U13, 41 kg

– Cupa Same – Varsovia, Polonia – 09.04.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 38 kg

– Gliga Ana, locul 3, U10, 26 kg

– Candea David, locul 3, U10, 25 kg

– Cupa Cab Star – Bors – 01.04.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 42 kg

– Gliga Ana, locul 1, U9, 26 kg

– Candea Raul, locul 1, U10, 22 kg

– Moldovan Mihai, locul 2, U10, 42 kg

– Roman Eduard, locul 3, U10, 22 kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U11, 32 kg

– Moldovan Ariana, locul 3, U10, 24 kg

– Pojar Darius, locul 3, U10, +50 kg

– Manole Radul, locul 3, U10, +50 kg

– Cupa Miado’s – Sibiu – 26.03.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 42 kg

– Gliga Ana, locul 1, U9, 26 kg

– Bucsi Dragos, locul 1, U9, 30 kg

– Bardosi Maria, locul 2, U10, 26 kg

– Candea Raul, locul 2, U10, 22 kg

– Turneul International Bardejov – Slovacia – 25.03.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 3, U13, 38 kg

– Lacatus Darius, locul 1, U15, 34 kg

– Bucsi Darius, locul 2, U13, 55 kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U11, 34 kg

– Cupa Campionilor – Varna, Bulgaria – 11.03.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, echipe

– Cupa Turija – Serbia – 27.02.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 3, U13, 38 kg

– Lacatus Darius, locul 1, U15, 34 kg

– Cupa Campionilor – Ruse, Bulgaria – 22.01.2017

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, echipe

 

Anul 2016

 

– Cupa Tusnad – 17.12.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 3, U11, 38 kg

– Gliga Ana Carla, locul 1, U9, 26 kg

– Bardosi Maria, locul 1, U9, 24 kg

– Moldovan Ariana, locul 1, U8, 24 kg

– Bucsi Dragos, locul 1, U8, 26 kg

– Nicula Paul, locul 2, U8, 24 kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U10, 32 kg

– Cupa 1 Decembrie Bacau – 10.12.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 38 kg

– Gliga Ana Carla, locul 1, U9, 26 kg

– Nicula Paul, locul 3, U8, 24 kg

– Candea Raul, locul 3, U9, 22 kg

– Cupa Targu Secuiesc – 03.12.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 38 kg

– Gliga Ana Carla, locul 1, U9, 26 kg

– Cupa Huedin – Huedin – 26.11.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 3, U12, 38 kg

– Cupa Romaniei bjj – Bucuresti – 19.11.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 38 kg

– Lacatus Darius, locul 1, U13, 34 kg

– Gliga Ana, locul 2, U8, 27 kg

– Lacatus Alexandru, locul 2, U10, 30 kg

– Cupa Ilinden Sofia – Bulgaria – 06.11.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 2, U11, 38 kg

– Candea David, locul 1, U9, 24 kg

– Candea Raul, locul 3, U9, 22 kg

– Cupa Muresul CIS GAZ – 22.10.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 36 kg

– Gliga Ana, locul 1, U8, 24 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U10, 32 kg

– Moldovan Ariana, locul 1, U8, 22 kg

– Bardosi Maria, locul 1, U9, 24 kg

– Nicula Paul, locul 1, U8, 20 kg

– Candea Raul, locul 1, U8, 20 kg

– Bucsi Darius, locul 2, U12, 50 kg

– Bucsi Dragos, locul 3, U8, 26 kg

– Lacatus Alexandru, locul 3, U10, 27 kg

– Candea David, locul 3, U9, 22 kg

– Finala Campionatului National de Judo U11 si U13 ne waza – Drobeta Turnu Severin – 15.10.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 42 kg – CAMPION NATIONAL

– Lacatus Darius, locul 3, U13, 34 kg – BRONZ

– Cupa Danubius – Braila – 08.10.2016

– Gliga David, locul 1, 38 kg, U11

– Gliga David, locul 1, 42 kg, U11

– Gliga Ana Carla, locul 1, 25 kg, U9

– Lacatus Alexandru, locul 3, 29 kg, U10

– Finala Campionatului National de Judo U10 si U11 Timisoara – 25.06.2016

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 38 kg – CAMPION NATIONAL

– Moldovan Raluca, locul 1, U10, 32 kg – CAMPIOANA NATIONALA

– Finala Campionatului National de Judo U12 si U13 Baia Mare – 18.06.2016

– Lacatus Darius, locul 3, U13, 34 kg – BRONZ

– Bucsi Darius, locul 3, U12, 50 kg – BRONZ

– Cupa orasului Sfantu Gheorghe – 11.06.2016

– Gliga Ana Carla, locul 1, U9, 24 kg

– Nicula Paul, locul 1, U9, 22 kg

– Candea David, locul 1, U9, 21 kg

– Bucsi Dragos, locul 1, U9, 26 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U10, 32 kg

– Moldovan Ariana, locul 2, U9, 24 kg

– Pogacean Tudor, locul 2, U9, 26 kg

– Candea Raul, locul 2, U9, 22 kg

– Lacatus Alexandru, U10, 27 kg

– Bardosi Maria, locul 3, U9, 24 kg

– Gliga Bogdan, locul 3, U9, 26 kg

– Pogacean Mario, locul 1, U9, 22 kg – ne waza

– Nicula Paul, locul 2, U9, 22 kg – ne waza

– Gliga Ana Carla, locul 3, U9, 24 kg – ne waza

– Cupa Debreceni – Bors – 04.06.2016

– Gliga David, locul 1, 38 kg, U11

– Moldovan Raluca, locul 1, 32 kg, U10

– Lacatus Alexandru, locul 1, 27 kg, U10

– Bucsi Darius, locul 1, 50 kg, U12

– Lacatus Darius, locul 1, 34 kg, U13

– Bardosi Alexandru, locul 2, U13

– Cupa Nordului – Baia Mare – 28.05.2016

– Bucsi Darius, locul 1, 50 kg, U12

– Moldovan Raluca, locul 1, 32 kg., U10

– Moldovan Raluca, locul 2, 29 kg, U10

– Memorialul Lucian Preda – Satu Mare – 22.05.2016

– Gliga David, locul 1, 38 kg, U12

– Bucsi Darius, locul 2, 50 kg, U12

– Cupa Vipguard – Tecuci – 07.05.2016

– Gliga David, locul 1, 34 kg, U11

– Gliga Ana Carla, locul 1, 22 kg, U9

– Pauletti Roland, locul 1, seniori 66 kg

– Jimboreanu Ovidiu, locul 2, seniori, 60 kg

– Cupa Primaverii – Santana, Arad – 23.04.2016

– Gliga David, locul 1, 34 kg, U11

– Moldovan Ariana, locul 1, 20 kg, U9

– Gliga Ana Carla, locul 2, 22 kg, U9

– Bardosi Maria, locul 2, 24 kg, U9

– Moldovan Raluca, locul 3, 32 kg, U11

– Finala Campionatului National Seniori ne waza – Poiana Brasov – 10.04.2016

– Pauletti Roland, locul 3, 66 kg

– Cupa Same Kup – Varsovia, Polonia – 02.04.2016

– Gliga David, locul 1, 34 kg, U11

– Gliga Ana Carla, locul 1, 22 kg, U8

– Bucsi Darius, locul 1, 50 kg, U13

– Lacatus Darius, locul 2, 34 kg, U13

– Cupa Budaors  – Budapesta, Ungaria – 12.03.2016

– Gliga David, locul 1, 34 kg, U11

– Gliga Ana Carla, locul 2, 22 kg, U8

– Bucsi Dragos, locul 2, 27 kg, U8

– Cupa Miado  – Sibiu – 05.03.2016

– Gliga David, locul 1, 34 kg, U11

– Bardosi Maria, locul 1, 22 kg, U9

– Gliga Ana Carla, locul 2, 22 kg, U9

– Nicula Paul, locul 2, U9, 22 kg

– Bucsi Dragos, locul 2, 27 kg, U8

– Candea Raul, locul 2, 21 kg, U9

– Simon Razvan, locul 2, 24 kg, U9

– Simon Raul, locul 2, 24 kg, U10

– Candea David, locul 2, 21 kg, U9

– Frandes Mihai, locul 3, 34 kg, U10

– Cupa Martisor  – Campia Turzii – 02.03.2016

– Gliga David, locul 1, U11, 38 kg

– Gliga Ana Carla, locul 1, U8, 21 kg

– Bardosi Maria, locul 1, U9, 23 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U10, 26 kg

– Nicula Paul, locul 1, U9, 21 kg

– Moldovan Ariana, locul 2, U8, 21 kg

– Bucsi Dragos, locul 2, 27 kg, U8

– Candea David, locul 2, 21 kg, U9

– Simon Razvan, locul 2, 27 kg, U9

– Frandes Mihai, locul 3, 34 kg, U10

– Candea Raul, locul 3, 21 kg, U9

– Simon Raul, locul 3, 24 kg, U10

 

Anul 2015

 

– Cupa Targu Secuiesc – Targu Secuiesc – 05.12.2015

– Moldovan Ariana, locul 1, U8, 19 kg

– Nicula Paul, locul 1, U8, 20 kg

– Simon Razvan, locul 1, U9, 24 kg

– Simon Raul, locul 1, U10, 24 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U10, 29 kg

– Frandes Razvan, locul 2, U12, 46 kg

– Gliga Ana Carla, locul 3, U8, 22 kg

– Cupa Campia Turzii – 02.12.2015

– Gliga Ana Carla, locul 1, U8, 20 kg

– Moldovan Ariana, locul 1, U8, 20 kg

– Bardosi Maria, locul 1, U8, 22 kg

– Moldovan Raluca, locul 1, U10, 29 kg

– Bucsi Dragos, locul 1, U8, 24 kg

– Pogacean Mario, locul 1, U8, 24 kg

– Nicula Paul, locul 1, U8, 20 kg

– Candea Raul, locul 1, U8, 22 kg

– Candea David, locul 1, U8, 22 kg

– Simon Raul, locul 1, U10, 27 kg

– Ghiurca Alexandru, locul 1, U10, 27 kg

– Simon Razvan, locul 2, U8, 24 kg

– Bucsi Darius, locul 3, U12, 50 kg

– Cupa “Judo Kids” – Poiana Brasov – 29.11.2015

– Gliga Ana Carla, locul 1, U8, 20 kg

– Bardosi Maria, locul 1, U8, 22 kg

– Nicula Paul, locul 1, U8, 20 kg

– Bardosi Alexandru, locul 1, U12, 34 kg

– Gliga David, locul 1, U10, 34 kg

– Pogacean Mario, locul 2, U8, 24 kg

– Lacatus Darius, locul 2, U12, 30 kg

– Bucsi Dragos, locul 3, U8, 24 kg

– Candea Raul, locul 3, U8, 22 kg

– Candea David, locul 3, U8, 22 kg

– Simon Razvan, locul 3, U8, 24 kg

– Simon Raul, locul 3, U10, 27 kg

– Ghiurca Alexandru, locul 3, U10, 27 kg

– Frandes Razvan, locul 3, U12, 46 kg

– Bucsi Darius, locul 3, U12, 50 kg

– Cupa 1 Decembrie – Bacau – 28.11.2015

– Gliga Ana Carla, locul 1, U8, 22 kg

– Nicula Paul, locul 2, U8, 20 kg

– Candea David, locul 3, U8, 20 kg

– Gliga David, locul 2, U10, 34 kg

– Bardosi Alexandru, locul 3, U12, 34 kg

– Cupa Huedin – 21.11.2015

– Gliga David, locul 1, U12, 34 kg

– Gliga David, locul 1, U13, 34 kg

– Bucsi Darius, locul 1, U12, 50 kg

– Bardosi Alexandru, locul 2, U12, 34 kg

– Bardosi Alexandru, locul 2, U13, 34 kg

– Frandes Razvan, locul 2, U13, 46 kg

– Frandes Razvan, locul 3, U12, 46 kg

– Lacatus Darius, locul 3, U12, 30 kg

– Turneul International “Ilinden”, Sofia – Bulgaria – 07.11.2015

– Gliga Ana Carla, locul 2, U8, 20 kg

– Lacatus Darius, locul 3, U12, 30 kg

– Gliga David, locul 3, U11, 34 kg

– Memorialul “Marius Maftei”, Iasi – 30.10.2015

– Bucsi Darius, locul 2, U12, 50 kg

– Turneul International “Muresul – CIS GAZ” – 24.10.2015

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 34 kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U10, 36 kg

– Finala Campionatului national de Judo U18 echipe Ploiesti – 10.10.2015

– Gliga Paula Doinita, locul 1 echipe, U18

– Finala Campionatului national de Judo U18 ne waza Ploiesti – 11.10.2015

– Gliga Paula Doinita, locul 3, U18, 63 kg

– Finala Campionatului national de Judo U16 ne waza Drobeta Turnu Severin – 26-27.09.2015

– Gliga Paula Doinita, locul 1, U16, 57 kg

– Cupa Aradului – 19.09.2015

– Gliga David, locul 1, U12, 34 kg

– Finala Campionatului national de Judo U10-U11 Targu Mures – 28-29.06.2015

– Gliga David, locul 1, U10, 34 kg

– Tamas David, locul 1, U10, 30 kg
– Bucsi Darius, locul 2, U1, 50 kg

– Cupa 1 Iunie, Cluj Napoca – 01.06.2015

– Bardoşi Maria, locul 1, U9
– Gliga David, locul 1, U11
– Bucsi Darius, locul 1, U13
– Gliga Ana, locul 2, U9
– Bucsi Dragoş, locul 2, U9
– Ghiurca Liviu, locul 2, U9
– Candea Raul, locul 2, U9
– Tamas David, locul 2, U11
– Bardoşi Alexandru, locul 2, U13
– Candea David, locul 3, U9
– Nicula Paul, locul 3, U9
– Pogăcean Mario, locul 3, U9

– Cupa Orasului Sfantu Gheorghe – 30.05.2015

– Bardoşi Maria , locul 1, categ. U8, 21 kg
– Pogăcean Mario, locul 1, categ. U8, 22 kg
– Nicula Paul, locul 1, categ. U8, 20 kg
– Tamas David, locul 1, categ.U10, 30 kg
– Gliga David, locul 1, categ.U10, 34 kg
– Bardoşi Alexandru, locul 1, categ.U12, 30 kg
– Gliga Ana, locul 2, categ. U8, 21 kg
– Bucsi Dragoş, locul 2, categ. U8, 22 kg
– Candea David, locul 2, categ. U8, 20 kg
– Moldovan Raluca, locul 2, categ. U10, 26 kg
– Bucsi Darius, locul 2, categ. U10, 50 kg
– Moldovan Ariana, locul 3, categ. U8, 21 kg
– Preda Remus, locul 3, categ. U8, 20 kg
– Candea Raul, locul 3, categ. U8, 19 kg

– Turneul International Cupa Nordului, Baia Mare – 23.05.2015

– Gliga Laurentiu David, locul 3, U12, 34 kg

– Turneul International Alina Dumitru, Bucuresti – 16.05.2015

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 34 kg

– Tamas David, locul 1, U10, 30 kg

– Memorialul Nenad Cvetkovic Nis, Serbia – 04.04.2015

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 31 kg

– Tamas David, locul 1, U11, 28 kg

– Cupa Martisorul Bacau – 28.02.2015

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 30 kg

– Bardosi Alexandru, locul 2, U12, 34 kg

– Bucsi Darius, locul 3, U12, 46 kg

– Cupa Martisorul Cluj Napoca – 04.03.2015

– Bardosi Maria, locul 1, U8, 22 kg

– Pogacean Mario, locul 1, U8, 24 kg

– Bardosi Alexandru, locul 1, U12, 30 kg

– Tamas David, locul 1, U10, 30 kg

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 34 kg

– Gliga Ana, locul 2, U8, 22 kg

– Frandes Mihai, locul 2, U8, 30 kg

– Bucsi Dragos, locul 2, U8, 24 kg

– Frandes Razvan, locul 2, U12, 46 kg

– Moldovan Ariana, locul 3, U8, 22 kg

– Bucsi Darius, locul 3, U12, 46 kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U8, 26 lg

– Nicula Paul, locul 3, U8, 21 kg

– Simon Raul, locul 3, U8, 27 kg

– Florea Adrian, locul 3, U12, 34 kg

– Cupa Transilvania Cluj Napoca – 14.03.2015

– Gliga Laurentiu David, locul 3, U14, 34 kg

– Tamas David, locul 3, U14, 34 kg

– Gliga Paula, locul 1, U16, 52 kg

 

Anul 2014

 

– Turneul International Olimpia Sofia Bulgaria – 21.12.2014

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 30 kg

– Gliga Laurentiu David, locul 1, U8, 30 kg

– Gliga Paula, locul 1, U15, 52 kg

– Gliga Ana Carla, locul 2, U6, 22 kg

– Bardosi Alexandru, locul 3, U11, 30 kg

– Moldovan Raluca, locul 3, U6, 30 kg

Cupa Mos Craciun Iasi – 20.12.2014

  1. Tamas David, locul 1, U10, 30 kg
  2. Tamas David, locul 3, U12, 30 kg

Festivalul Romanesc de Judo Bucuresti – 14.12.2014

  1. Gliga Paula, locul 1, U18, 52 kg
  2. Gliga Paula, locul 2, U16, 52 kg

– Cupa 1 Decembrie Bacau – 06.12.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 30 kg
  2. Gliga Laurentiu David, locul 3, U12, 38 kg
  3. Bucsi Darius, locul 5, U10, 46 kg

– Cupa Targu Secuiesc – 06.12.2014

  1. Tamas David, locul 1, U10, 30 kg

– Cupa Unio Satu Mare – 29.11.2014

  1. Bardosi Alexandru, locul 3, U12, 30 kg
  2. Bucsi Darius, locul 3, U10, 42 kg

– Memorialul Onesti – 15.11.2014

  1. Tamas David, locul 3, U12, 30 kg

– Turneul International “Cupa Muresul CIS GAZ” – 25.10.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 30 kg
  2. Tamas David, locul 3, U10, 30 kg
  3. Bucsi Darius, locul 3, U10, 46 kg
  4. Baldean Anca, locul 3, U10, 40 kg

– Cupa “CSM Sfantu Gheorghe – 11.10.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 30 kg
  2. Pogacean Mario, locul 1, U8, 24 kg
  3. Moldovan Raluca, locul 1, U8, 26 kg
  4. Bucsi Darius, locul 1, U10, 46 kg
  5. Frandes Razvan, locul 2, 38 kg
  6. Tamas David, locul 2, U10, 30 kg
  7. Bardosi Maria, locul 2, U8, 22 kg
  8. Gliga Ana, locul 2, U8, 20 kg
  9. Bucsi Dragos, locul 2, U8, 24 kg
  10. Bardosi Alexandru, locul 3, U12, 30 kg
  11. Frandes Mihai, locul 3, U8, 27 kg

– Finala  Campionatului National de Ne waza U16 – 05.10.2014

  1. Gliga Paula Doinita, locul 2, U16, 57 kg

– Cupa “Tenkes Cup” Ungaria – 31.08.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U9, 34 kg ; locul 2, U11, 30 kg
  2. Tamas David, locul 2, U9, 30 kg
  3. Bardosi Alexandru, locul 3, U11, 30 kg

– Cupa Orasului Campia Turzii – 15.08.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 30 kg
  2. Frandes Razvan, locul 1, U12, 38 kg
  3. Bardosi Alexandru, locul 2, U12, 30 kg
  4. Tamas David, locul 2, U12, 27 kg
  5. Muica Oana, locul 2, U14, 52 kg
  6. Bucsi Darius, locul 2, U12, 42 kg

Cupa Micul Samurai Targu Mures – 29.06.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 30 kg
  2. Tamas David, locul 1, U10, 27 kg
  3. Bucsi Darius, locul 3, U10, 42 kg

– Cupa Aradului Arad- 21.06.2014

  1. Gliga Laurentiu, locul 3, U12, 30 kg
  2. Tamas David, locul 5, U12, 27 kg

– Cupa Sfantu Gheorghe – 31.05.2014

  1. Frandes Razvan, locul 1, U12, 38 kg
  2. Frandes Mihai, locul 1, U8, 30 kg
  3. Gliga Ana, locul 1, U6, 23 kg
  4. Tamas David, locul 2, U12, 27 kg
  5. Toganel Carina, locul 2, U12, 32 kg
  6. Tantos Catalina, locul 3, U14, 36 kg
  7. Muica Vlad, locul 5, U10, 27 kg

Cupa Alina Dumitru Bucuresti – 24.05.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 30 kg

Cupa Sakura Targu Mures – 17.05.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U12, 30 kg
  2. Frandes Razvan, locul 1, U12, 38 kg
  3. Tamas David, locul 2, U12, 30 kg
  4. Bucsi Darius, locul 2, U12, 38 kg
  5. Bardosi Alexandru, locul 3, U12, 30 kg
  6. Togan Rodian, locul 3, U12, 38 kg

Cupa Debreceni Bors – 05.05.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U10, 30 kg
  2. Tamas David, locul 1, U10, 27 kg si locul 3, U12, 27 kg
  3. Frandes Razvan, locul 2, U12, 38 kg
  4. Bucsi Darius, locul 3, U12, 42 kg

Finala Campionatului National de Judo U16 Onesti – 05.04.2014

  1. Comes Alex, locul 3,1 medalie de bronz, 34 kg
  2. Gliga Paula Doinita, locul 1, campioana nationala, 48 kg

Cupa Martisorul Bacau – 08.03.2014

  1. Gliga Laurentiu David, locul 2, U12, 30 kg

Anul 2013

Cupa Mos Craciun Iasi – 22.12.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U9, 27 kg si locul 2, U11, 27 kg
  2. Tamas David, locul 1, U9, 24 kg

Cupa Tusnad – 14.12.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 27 kg
  2. Frandes Razvan, locul 3, U11, 38 kg
  3. Tamas David, locul 3, U11, 24 kg
  4. Berta Claudiu, locul 3, U13, 38 kg

Cupa Targu Secuiesc – 07.12.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U9, 27 kg
  2. Butilca Alex, locul 3, U15, 50 kg
  3. Sabadeanu Nelu, locul 3, U15, 55 kg

Cupa DKMT Timisoara – 30.11.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 27 kg
  2. Voivod Ovidiu, locul 1, U13, 42 kg
  3. Pacurar Stefan, locul 3, U13, 30 kg

Cupa Muresul CIS GAZ Targu Mures – 24.10.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 2, U11, 27 kg
  2. Comes Alex, locul 2, U15, 34 kg
  3. Butilca Alex, locul 5, U15, 50 kg
  4. Voivod Ovidiu, locul 5, U13, 42 kg

Memorialul Aurel Campeanu Focsani – 04.10.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 3, U11, 27 kg
  2. Butilca Alex, locul 2, U15, 50 kg
  3. Comes Alex, locul  3, U15, 34 kg

Cupa Transilvania Cluj Napoca – 29.09.2013

  1. Butilca Alex, locul 2, U15, 50 kg
  2. Comes Alex, locul 3, U15, 34 kg

Cupa Temerarul Sibiu – 14.09.2013

  1. Manaila Alexandra, locul 5, U21, 63 kg

Finala Campionatului National Ne Waza Drobeta Turnu Severin – 29.08.2013

  1. Gliga Paula Doinita – campioana nationala, U15, 48 kg

Cupa Ariesul Campia Turzii – 18.08.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 27 kg
  2. Frandes Razvan, locul 1, U11, 38 kg
  3. Tamas David, locul 3, U11, 24 kg
  4. Losonczi Bogdan, locul 3, U11, 21 kg

Cupa Muresul CIS GAZ Targu Mures – 19.10.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 2, U9, 27 kg
  2. Comes Alex, locul 3, U15, 34 kg

Campionatul Balcani U15 Tekirdag Turcia – 07.07.2013

  1. Gliga Paula Doinita, locul 5, 44 kg

Finala Campionatului National de Judo U13 Arad – 29.06.2013

  1. Pacurar Stefan, campion national, U13, 24 kg

Zilele Sportive ale orasului Sfantu Gheorghe – 26.05.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 27 kg
  2. Moldovan Raluca, locul 1, U7, 29 kg
  3. Berta Claudiu, locul 1, U13, 34 kg
  4. Tiganea Andrada, locul 1, U13, +52 kg
  5. Manaila Alexandra, locul 1, U21, 63 kg
  6. Bardosi Alexandru, locul 2, U11, 27 kg
  7. Sabadean Aurel, locul 3, U18, 55 kg
  8. Bardosi Maria, locul 3, U7, 23 kg

Cupa Alina Dumitru Bucuresti – 18.05.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 3, U11, 27 kg
  2. Pacurar Stefan, locul 1, U13, 27 kg
  3. Tiganea Andrada, locul 1, U11, +52 kg
  4. Voivod Ovidiu, locul 3, U13, 46 kg

Finala Campionatului National de Ne Waza Iasi – 11.05.2013

  1. Manaila Alexandra, locul 7, seniori

Cupa Debreceni Mihai Bors – 04.05.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U9, 27 kg si locul 1, U11, 27 kg
  2. Voivod Ovidiu, locul 1, U13, 42 kg
  3. Bardosi Alexandru, locul 2, U11, 27 kg
  4. Luca Ovidiu, locul 3, U11, 27 kg

Finala Campionatului National de Judo U15 Deva – 21.04.2013

  1. Comes Alex, locul 5, 34 kg
  2. Gliga Paula Doinita, locul 2, 44 kg

Finala Campionatului National de Judo U21 Deva – 13.04.2013

  1. Manaila Alexandra, locul 7, 63 kg

Memorialul Gheorghe Gujba Fagaras – 07.04.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 24 kg
  2. Pacurar Stefan, locul 1, U13, 27 kg
  3. Voivod Ovidiu, locul 3, U13, 50 kg
  4. Comes Alex, locul 3, U15, 34 kg

Etapa zonala U21 Deva – 16.03.2013

  1. Manaila Alexandra, locul 1, 63 kg

Finala Campionatului National de Judo U23 Drobeta Turnu Severin – 09.03.2013

  1. Manaila Alexandra, locul 5, 63 kg

Cupa Magura Targu Ocna – 10.02.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 3, U11, 24 kg
  2. Comes Alex, locul 5, U15, 34 kg
  3. Luca Ovidiu, locul 5, U11, 27 kg

Cupa Targu Secuiesc – 02.02.2013

  1. Gliga Laurentiu David, locul 1, U11, 26 kg
  2. Pacurar Stefan, locul 1, U11, 27 kg
  3. Berta Claudiu, locul 5, U11, 30 kg

 

Anul 2012

 

CAMPIONATUL NAȚIONAL DE JUDO, ediția 2012

– Campionatul Național de Judo Individual, categoria U13 – GLIGA PAULA, CAMPIOANĂ NAȚIONALĂ

– Campionatul Național de Judo pe Echipe, ediția 2012, categoria U13, CAMPIOANĂ NAȚIONALĂ

– Campionatul Național de Judo pe Echipe, ediția 2012, categoria U11,VICEMPIOANĂ NAȚIONALĂ

– Campionatul Național de Judo individual, ediția 2012, categoria U11 –  CANTOR NOEMI – locul V

– Campionatul Național de Judo individual, ediția 2012, categoria U20 – MĂNĂILĂ ALEXANDRA – locul VII

– Campionatul Național de Judo individual, ediția 2012, categoria U11 – PĂCURAR ȘTEFAN – locul VII

– Campionatul Național de Judo Ne Waza individual, ediția 2012, Bacau- GLIGA PAULA- locul II

– Campionatul Național de Judo seniori individual, ediția 2012, Cluj- MĂNĂILĂ ALEXANDRA- locul III

– Campionatul Național de Judo Ne Waza individual U20, ediția 2012, Deva- MĂNĂILĂ ALEXANDRA– locul VII

CUPE NAȚIONALE ȘI INTERNAȚIONALE

– Cupa Budapesta – Ungaria, cupă internațională, 1 loc I și 1 loc III

– Cupa Mikomi – București, cupă internațională, 1 loc II și 1 loc I

– Cupa Sfântu Gheorghe, cupă națională, 2 locuri I și 2 locuri III

– Cupa Nordului – Baia Mare, cupă internațională, 1 loc I

– Cupa Transilvaniei – Cluj Napoca, cupă internațională, 1 loc III

– Cupa Mărțișorul – Bacău, cupă națională, 1 loc I și 1 loc II

– Cupa Măgura – Târgu Ocna, cupă națională, 1 loc I

– Cupa Tanczos Gal – Miercurea Ciuc, cupă națională, 1 loc II, 2 locuri III

– Cupa Temerarul – Sibiu, cupa internaţionala, 1 loc III judoka Manaila Alexandra

– Cupa Muresul – Targu Mures, Gliga David Laurenţiu – locul I, la categoriaU7 si U9 – 24 kg si 26 kg; Gliga Paula Doiniţa – locul I, la categoria U13 – 44 kg şi locul II, la categoria U15 – 44 kg, Pacurar Stefan – locul II, categoria U13-27 kg,  Comes Alex – locul III, la categoria U15 – 34 kg, Tamas Cristina, la categoria U15-52kg.

– Cupa Martonffi Janos – Vlahita, cupa memorial, Gliga David Laurenţiu – locul I, la categoria U9 – 24 kg; Gliga Paula Doiniţa – locul I, la categoria U13 – 44 kg şi locul II, la categoria U15 – 44 kg; Săbădean Nelu – locul III, la categoria U13 – 46 kg; Comes Alex – locul III, la categoria U15 – 34 kg

 

Anul 2011

 

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE JUDO, ediţia 2011

– Campionatul Naţional de Judo pe Echipe, ediţia 2011, categoria U11 – CAMPIOANĂ NAŢIONALĂ

– Campionatul Naţional de Judo pe Echipe, ediţia 2011, categoria U13 – VICECAMPIOANĂ NAŢIONALĂ

– Campionatul Naţional de Judo individual, ediţia 2011, categoria U13 – COMES ALEX – locul III

– Campionatul Naţional de Judo individual, ediţia 2011, categoria U11 – PĂCURAR ŞTEFAN – locul V

– Campionatul Naţional de Judo individual, ediţia 2011, categoria U13 – PĂCURAR LUANA – locul V

CUPE NAŢIONALE ȘI INTERNAŢIONALE

– Cupa UNIO – Satu Mare, cupă internaţională, 2 locuri I şi 5 locuri III

– Cupa Mureşul CIS GAZ – Târgu Mureş, cupă internaţională, 4 locuri I, 2 locuri II și 3 locuri III

– Cupa Târgu Secuiesc – Târgu Secuiesc, cupă internațională, 2 locuri I, 1 loc II și 2 locuri III

– Cupa Tanczos Gal – Miercurea Ciuc, cupă internațională, 1 loc III

– Cupa Nordului – Baia Mare, cupă internațională, 2 locuri III

– Cupa Sfântu Gheorghe – Sfântu Gheorghe, 6 locuri I, 5 locuri II, 3 locuri 3

– Cupa Transilvaniei – Cluj Napoca, 2 locuri II

– Cupa Gheorghe Gujbă – Făgăraș, 1 loc I și 1 loc II

– Cupa Martonfy Janos – Vlăhița, 1 loc I, 2 locuri II și 7 locuri III

– Cupa Tușnad, 1 loc I, 1 loc II și 1 loc III

 

Anul 2010

 

  1. Cupa Sfântu Gheorghe, concurs naţional, 5 locuri I, 4 locuri II, 3 locuri III
  2. Cupa Prieteniei – Târgu Mureş, concurs naţional, 8 locuri I, 3 locuri II, 1 loc III
  3. Cupa Luduşului,concurs naţional, 12 locuri I, 2 locuri II
  4. Cupa Prieteniei – editia a II-a, Târgu Mureş, 8 locuri I, 3 locuri II, 2 locuri III
  5. Cupa Unio – Satu Mare, concurs internaţional, 2 locuri V
  6. Cupa Târgu Secuiesc, concurs internaţional, 1 loc I, 2 locuri II, 1 loc III, 3 locuri V
  7. Cupa Transilvaniei – Cluj Napoca, concurs naţional, 2 locuri II, 3 locuri V

Comments are closed.